říjen - zs klenci

Archiv > 2015/2016 > Školní rok 2015/16

Naši fotbalisté byli nejlepší

V
úterý 6.října se uskutečnilo oblastního kolo Coca-cola cupu v Bělé nad Radbuzou.
 Turnaje se zúčastnily týmy z Klenčí,Poběžovic a pořádající školy z Bělé nad Radbuzou.
  Naši kluci hráli velmi dobře a v prním zápase porazili Poběžovice a zvítězili 1:0.
  Další zápas s Bělou se odehrával už jen v réžii Klenečských,protože naši kluci vyhráli 6:1.
  Nejlepší střelec byl Petr Sazama,který dával čtyři branky,Richard Prokš střelil dva góly a Roman Kulík jeden.
  Našim fotbalistům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů na dalším oblastním kole,které se bude konat v nelbližší době.

H.Váchalová

Přespolní běh

Ve čtvrtek 1. 10. se žáci z 2. stupně zúčastnili přespolního běhu v zámeckém parku v Horšovském Týně. Běhu se zúčastnilo více než 150 žáků. Mladší dívky běžely 1,2 km, hoši 1,5 km, starší dívky 2,5 km a hoši 3 km.
Mezi naše úspěšné v kategorii mladších patří Alžběta Krumlová z 6. třídy - 15. místo, David Šindelář ze 7. třídy - 21. místo a Roman Kulík ze 7. třídy - 24. místo. Za starší žáky pak Gabriela Hálová z 8. třídy - 16. místo a Jakub Jeřábek z 9. třídy - 20. místo.