9.B třída - zs klenci

9.B třída

Archiv > 2013/2014 > www strany tříd

Maskot třídy - ryba
Ryba nám zabrala mnoho času, ale nakonec se nám velmi povedla. A nyní nás doprovází celý školní rok.

Školní kolo olympiády z Českého jazyka
V měsíci se uskutečnilo školní kolo olympiády. Naši třídu reprezentovaly dvě dívky
Denisa Vaňková a Anna Schöppelová. Měly hezké slohové práce, přečtěte si je s námi.

text slohové práce

Exkurze ve střední zdravotnické škole
Záběry z exkurze ve střední zdravotnické škole. Péče o dítě se určitě bude hodit. A takto jsme se cvičili dále.

Akvatera

Byli jsme na výletě v Plzni, protože nešla elektřina ve škole. Na našem výletě jsme navštívili například Akvateru. Zvířata byla hezká, ale někdy jsme je ani nemohli v těch teráriích najít. Kvůli špatnému vzduchu a hroznému dusnu jsme někteří z nás a s naší paní učitelkou Anderlovou doslova “zdrhli“ ven nadýchat se čerstvého vzduchu. Jen někteří odvážlivci tam zůstali s paní učitelkou Dubovou.

Podzemí

Dále jsme byli v podzemí. Než jsme vešli do tunelu, tak jsme si museli všichni nasadit síťku a přes to přilbu na hlavu, protože tam byly nízké stropy. Při cestě tunelem byly různé vitrínky, ve kterých byly předměty týkající se toho podzemí. U každé vitríny jsme se zastavili a průvodkyně nám o tom něco povídala. Také se k tomu místu stahovaly různé legendy, o kterých jsme si taky povídali. Myslím si, že ti, kteří se zajímají o historii, to velmi zaujalo a nás ostatní taky.