Aktuality 2018/2019 - Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem

Masarykova základní škola a mateřská škola
Klenčí pod Čerchovem

Aktuality 2018/2019

Dodatečný zápis do 1.ročníku

Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem,

okres Domažlice, příspěvková organizace

345 34 Klenčí pod Čerchovem 207

V Klenčí pod Čerchovem 21. 6. 2019

ROZHODNUTÍ

Základní škola, jejíž činnost vykonává Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem rozhodla svou ředitelkou podle ustanovení § 46, § 165, odst. 2, písm. e) zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, a v souladu se zákonem č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění, následovně:

Žadatel, registrační číslo:

j e  p ř i j a t

od školního roku 2019/2020

k základnímu vzdělávání v základní škole,

Odůvodnění:

Řízení o přijetí k základnímu vzdělávání bylo zahájeno na základě žádosti, kterou podal

dne 21. 6. 2018 prostřednictvím svého zákonného zástupce. Po zvážení skutečností zjištěných při zápisu, zejména o přiměřené duševní a tělesné vyspělosti, škola rozhodla o přijetí

k základnímu vzdělávání.

Poučení:

Proti tomuto rozhodnutí lze podat odvolání do 15 dnů ode dne jeho doručení. Odvolání se podává u ředitelky základní školy, jejíž činnost vykonává Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem a rozhoduje o něm Krajský úřad Plzeňského kraje.

Mgr. Dagmar Dubová

Vyvěšeno: 21. 6. 2019

Sejmuto:   6. 7. 2019

Potřeby pro žáky 1.ročníku školní rok 2019/2020
Cvičební úbor - vše v bavlněné tašce nebo sáčku
  • tepláky
  • mikina
  • tričko
  • šortky
  • obuv do tělocvičny
  • ponožky
  • švihadlo

Penál
  • tužka č.1
  • tužka č.2
  • tužka č.3
  • leváci nůžky
  • ořezávátko

Další potřeby
  • Kufřík na výtvarné potřeby
  • igelitový ubrus na lavici
  • štětec plochý č.12
  • štětec kulatý č.6

Další věci na VV a PČ budou v balíčku, který objedná škola v ceně 200,- Kč na základě souhlasu rodičů při zápisu.

seznam k vytisknutí ve formátu PDF

Vyjádření k zákonu č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů

Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem spravuje internetové stránky vlastními silami a přístup zabezepečuje serverový správce se kterým je  řádně uzavřena smlouva. Stránky jsou tvořeny zejména pro zobrazení v PC nebo notebooku v domácím prostředí, ale umožňují bezproblémové zobrazení i v mobilních zařízeních jako tablet nebo chytrý telefon. Přístup je zabezpečen 24 hodnin denně po celý kalendářní rok s vyjímkou poruchy na straně serverového správce.
Obsah stránek splňuje zásady GDPR a je chráněn proti snadnému zkopírování s vyjímkou souborů k tomu určeným.

OZNÁMENÍ

ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem oznamuje, že od 1. dubna 2019 se zvyšují poplatky za pronájem haly a tělocvičny pro veřejnost na tyto ceny:

hala 300,- Kč za hodinu
telocvična 100,- kč za hodinu

PLÁN KONZULTAČNÍCH HODIN
Pro případné konzultace s vyučuijícími prosíme využívat čas k tomu určený v plánu zde (PDF) nebo domluvit termín telefonicky s vyučujícím předem (sborovna 379 794 212).

NABÍDKA KROUŽKŮ V LETOŠNÍM ROCE
ředitelka základní školy, zástupkyně ředitele, ekonomka školy: 379 794 406